Mesaj gönder
aboutus

Guangdong Aisry Instrument Technology Co., Ltd.

İş türü: Üretici
Ana Pazar: Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Güneydoğu Asya
Dünya çapında
Markalar: AISRY
No. Çalışanları: 50~200
Yıllık satış: 1000000-10000000
Yıl kurulan: 2016
İhracat p.c: 80% - 90%
Hakkımızda
Giriş

Guangdong AISRY Instrument Technology Co.Ltd. 2 0 1 6 Dongguan Çin'de kuruldu.3 yıldır enstrüman endüstrisine odaklanıyor.ISO 9 0 0 1: 2 0 0 8 kurumsal sertifika ve 2 0 1 8 CE sertifikası ile. Fabrika 12.000 metrekarelik bir alanı kaplamaktadır.Şirket, zengin deneyime sahip ve yurtiçi ve yurtdışı tanınmış şirketlerle işbirliği yapan test makinesi Ar-Ge, tasarım ve üretim, uzun yıllar üretici.Ürünler dünyanın birçok ülkesine ve bölgesine ihraç edilmektedir.Şirket, profesyonel ve verimli bir ekibe sahiptir ve bağımsız olarak mekanik tasarım ve yazılım geliştirme yeteneğine sahiptir.AISRY, Asya, Amerika Birleşik Devletleri ve Avrupa'da profesyonel bir Ar-Ge ağı kuracak.

 

Ürünler şu standartları karşılar: ISO, CE, AATCC, ASTM, DIN, EN, GB, BS, JIS, ANSI, UL, IEC, VDE.Bilimsel araştırma enstitüleri, kalite kontrol kurumları, üniversiteler ve kolejlerin yanı sıra elektrikli ve elektronik aletler, kaplama, paket, yapıştırıcılar, cep telefonu, tekstil, oyuncak, kauçuk, plastik, metal, tel ve kablo, ayakkabı, deri, petrokimya, havacılık ve diğer endüstriler.Malzeme geliştirme için gerekli ekipman, fiziksel test, öğretim ve araştırma, kalite yönetimi vb.

 

Şirket yurtiçi ve yurtdışından gelen insanları ağırlıyor.Ve biz profesyonel teknik değişim ve iyi niyetle iş işbirliği yapabilir.Ürünün sevincini dünyanın her köşesinden müşterilerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.

Geçmiş

Guangdong AISRY Instrument Technology Co.Ltd. 2 0 1 6 Dongguan Çin'de kuruldu. 3 yıldır enstrüman endüstrisine odaklanıyor. ISO 9 0 0 1: 2 0 0 8 kurumsal sertifika ve 2 0 1 8 CE sertifikası ile. Fabrika 12.000 metrekarelik bir alanı kaplamaktadır. Şirket, zengin deneyime sahip ve yurtiçi ve yurtdışı tanınmış şirketlerle işbirliği yapan test makinesi Ar-Ge, tasarım ve üretim, uzun yıllar üretici. Ürünler dünyanın birçok ülkesine ve bölgesine ihraç edilmektedir. Şirket, profesyonel ve verimli bir ekibe sahiptir ve bağımsız olarak mekanik tasarım ve yazılım geliştirme yeteneğine sahiptir. AISRY, Asya, Amerika Birleşik Devletleri ve Avrupa'da profesyonel bir Ar-Ge ağı kuracak.

Hizmet

Size en iyi hizmeti sunabilen ve size çok profesyonel sorular cevaplayabilen çok profesyonel bir satış ekibimiz var, böylece bizden makine satın almadan önce çok rahat hissedebilirsiniz. Hepimizin bildiği gibi, satış sonrası hizmet tüm endüstriler için en önemlisidir. Firmamız gelecekte tüm sorunları verimli bir şekilde çözebilir çok profesyonel ve yüksek kalibreli bir satış sonrası servis ekibi oluşturmak için elimizden geleni yapıyor.

Ekibimiz

biz profesyonel techinicain ekibi tüm bu alanda, dünyanın her yerinden müşterilere hoşgeldiniz web sitemizi ziyaret, ve bize herhangi bir ihtiyaçları varsa, biz size iyi hizmet vermek için sabırsızlanıyoruz!

İletişim bilgileri